Mozzart Промо

„Екипа“ С01 Е21 – Извини Новак

Теа видно вознемирена влегува во Моцарт со сознание дека Новак Ѓоковиќ и Рафаел Надал се истепале. Кога ќе им признае на девојките дека ја „веста за годината“ ја слушнала во такси, почнуваат сплетките…

 

Додај коментар