Mozzart Промо

Честитки до победникот од втората етапа од ПОГОДИ НАЈГОЛЕМА КВОТА!

Овој месец најсреќната населба е ПЕТРОВЕЦ! 🎉🎉🎉

Честитки до добитникот Игор Андевски кој со квота од 11501,79 победи во втората етапа на ПОГОДИ НАЈГОЛЕМА КВОТА и го освои автомобилот Фиат 500 👏

Победничкиот тикет можете да го погледнете на следниот линк: ⬇️⬇️
https://www.mozzartbet.mk/mk…

No photo description available.

Додај коментар