Mozzart Промо

Првиот електричен тротинет од наградната игра ќе се вози во Кавадарци!

Првиот електричен тротинет ќе се вози во Кавадарци! Тикетот со најголема квота и еден промашен пар ни доаѓа од уплатното место Кавадарци-2 со фантастична квота од 37421,88.

Недостасуваше само екипата на Плимут да победи во дуелот со Кембриџ и на овој наш играч од Кавадарци да донесе добитен тикет со квупна квота 69230.48 и да биде главен фаворит во трката за Volkswagen Passat Elegance GTE – Hybrid.

Клик овде за да го погледнете тикетот.

No photo description available.

Додај коментар