Mozzart Промо

Твоите омилени казино игри отсега достапни ONLINE

Најголемата понуда на казино игри отсега достапнa и на твојот мобилен телефон, таблет и компјутер!

Твоите омилени  EGT игри играј ги онлајн на www.mozzartkazzino.mk. Те очекуваат специјални бонуси, акции и милионски џекпотови, а за добредојде те очекува и 100% бонус на првиот депозит до 10.000 денари.

Заврти веднаш и влези во светот на ONLINE забавата на www.mozzartkazzino.mk!

На сајтот достапни се повеќе од 350 игри на светски познатите провајдери: EGT, Pragmatic Play, FAZI и Playson, а наскоро очекувајте и нови провајдери кои ќе ја дополнат богатата понуда на игри.

Регистрацијата на сајтот е лесна и едноставна, во неколку чекори со внесување на своите податоци во полињата за регистрација.

Уплата на средства може да се изрши на следниов начин:

  • Bank transfer со уплата на средства преку уплатница со минимум износ од 300 денари
  • Преку некоја од платежните картички Visa, MasterCard/Maestro, со минимум износ од 300 денари.

 

100% БОНУС до 10.000 денари на првиот депозит Секој новорегистриран играч на MOZZART онлајн казино ќе добие 100% БОНУС до 10.000 денари на првиот депозит.

Право на Казино „100% БОНУС НА ПРВ ДЕПОЗИТ ДО 10.000 MKD“ имаат сите регистрирани и новорегистрирани корисници на www.mozzartkazzino.mk кои ќе уплатат за прв пат депозит на својата корисничка сметка од минимум 300 денари. Максималниот бонус кој може да го добие секој корисник изнесува 10.000 денари. При помала уплата од 10.000 денари корисникот добива бонус во висина еднаков на уплатата. Бонусот се доделува веднаш и може да се користи за игра откако играчот ќе го сврти/одигра уплатениот депозит еднаш на слот игрите. Добиениот износ на бонус потребно е да биде свртен/одигран уште 25 пати на слот игрите како би се ослободила можност за исплата на средствата, односно во моментот на ослободување, бонус средствата се префрлуваат во “кеш” и истите може да се исплатат. Крајниот рок за ослободување на бонусот е 60 дена.

Доколку имате потреба од дополнителни информации или асистенција за онлајн казиното, нашата корисничка поддршка е достапна секој ден од 08-22 часот на телефон 070/270-200, преку Viber и WhatsApp или на e-mail help@mozzartkazzino.mk.

Додај коментар