Mozzart Промо

Го имаме победникот од наградната игра „Погоди го најдолгиот тикет“!

🎉🎉🎉Го имаме победникот од големата наградна игра „Погоди го најдолгиот тикет“!
Димитар Свирков од Радовиш е новиот сопственик на автомобилот BMW 520d, кој го освои со добитниот тикет од 23 погодени натпревари и вкупна квота од 4682.73.
Честитки до победникот!!! 👏👏👏
May be an image of 1 person, standing, car and road

Додај коментар